Ohlédnutí za Odemykáním Vltavy 2018
Ohlédnutí za Odemykáním Vltavy 2018
Červencové počasí v dubnu. Tak by se dalo v krátkosti shrnout letošní odemykání naší milované řeky. Text níže, fotky ve fotogalerii.

Takové počasí jsme ještě neměli. Příroda sice trpí, to víme, ale pro nás to bylo výborné. Všichni se shodují, že tento ročník patřil k nejvyvedenějším. Uvolněná atmosféra, spousta starých znamých, kempy s kiosky v provozu, voda tak akorát, muzikanti, vodácký autobus, vše klapalo a tak si to všichni opravdu užívali. Zůčastněné půjčovny lodí odvedly také dobrou práci. Nepodařilo se nám spočítat účastníky, ale bylo nás moc. Po všech přípravách se krátce po jedenácté chopil mikrofonu Vašek Chalupa a pozdravil vodáky a po něm už patřilo slovo našemu vodníkovi s vodnicí, kteří velmi příjemně navodili tu správnou notu mezi vodáky. Šlo se k řece, vodník odemkl řeku a pak nastalo týrání malých dětí i některých dospělých, kteří byly vodnickým párem pasování na háčky. A pak už klasika, k Milánkovi na klobásu a pivo a také k ohni. Dojezd účastníků mezi 13-17 hodinami do Zlatky bez nějakých nepříjemných excesů, všichni byli v rámci normálu. Poslední opozdilci si to pak řádně užili a čekali jsme na ně až do osmi. Nálada v kempu v Koruně výborná, trempská muzika a plná pergola. Takže vše tentokrát na jedničku.

Díky všem organizátorům, půjčovnám lodí, muzikantům, kempařům, vodníkovi, Vaškovi Chalupovi a také Vodáckému autobusu, který svým kloubovým strojem ze Zlatky ráno přivezl zdarma 108 účastníků.

Komentáře:Napsat komentář


Logo Půjčovna raftů Pirát
Logo Cesta Sports
Logo Odysea

login icon Přihlášení
login icon Mapa Vltavy s jezy a kempy
Mapa Vltavy - jezy, kempy
login icon Podrobná mapa služeb
Mapa Vltavy - Služby
login icon Důležité informace