Novinky na Odemykání Vltavy 2017
Novinky na Odemykání Vltavy 2017
Na co se můžete těšit 22. dubna při odemykání Vltavy v Českém Krumlově, o tom, co už znáte a očekáváte i o tom, co bude nové, se dočtete v tomto příspěvku.

Začněme novinkami. Autodopravce firma Jihočeský vodácký autobus, která provozuje v létě linky vodáckého autobusu, nám přislíbila, že ráno  sveze zdarma všechny vodáky, kteří budou nechávat svá auta ve Zlaté Koruně, na start do Českého Krumlova. Odjezd autobusu bude v 9:40 z kempu U Kučerů, kde je, jako obvykle, zajištěno parkování zdarma.

Další novinkou na akci bude účast hudební a divadelní skupiny Rybníkáři, která ve svém nabitém programu našla malé okénko a bude s námi řeku odemykat. Už se moc těšíme. Něco o nich na ochutnání zde.

Jako vždy bude s námi Vltavu odemykat také nějaká vzácná návštěva, vodácká VIP persona, tentokrát to bude veslař a medailista na MS 1989 ve slovinském Bledu Petr Kováč.

Těšit se můžete samozřejmě na spoustu přátel a známých, které jste dlouho neviděli, na klasický kiosek, novou pamětní medaili, na zastávku u ohně v kempu U Milánka, děti i dospělí tady určitě rádi vyzkouší nízké lanové překážky, které zajistí Petr Urban, na krásnou vodu a (ať to nezakřiknu, třikrát zaťukat) na DOBRÉ POČASÍ. Už jsme ho objednali nahoře.

 

Komentáře:Napsat komentář


Logo Odysea
Logo Půjčovna raftů Pirát
Logo Cesta Sports

login icon Přihlášení
login icon Mapa Vltavy s jezy a kempy
Mapa Vltavy - jezy, kempy
login icon Podrobná mapa služeb
Mapa Vltavy - Služby
login icon Důležité informace