Nové drby od řeky
Nové drby od řeky
V počínající vodácké sezóně dojde k řadě nových změn a přesunů, některé důležité zvěsti se donesly i k nám. Tedy, toto není drb, ale fakt, to se jen tak říká. Takže, jaká jsou fakta?

Jednou se změn v novém roce je nová pozice vedoucí osobnosti JVA(Jihočeský vodácký autobus) pana Šelepy, který nezměnil sice dres, ale dal se navíc při svém podnikání, zlanařit a má se nyní starat přednostně o klienty kempu Vltava a Hotelu U Martina v Rožmberku. Je otázkou, zda se tato jeho činnost nebude "tlouci" se zájmy široké vodácké veřejnosti, která už si na dobré služby JVA zvykla.

Josef ŠelepaPři našem dnešním rozhovoru se nám pan Šelepa svěřil, že připravuje novou verzi dopravní obsluhy na řece, která bude šitá na míru těm zájemcům z řad podnikatelů na řece, kteří o to projeví zájem. Vodáci si pak už snadno vyberou mezi těmi, kdo tuto službu budou mít a těmi, co si raději vše řeší po vlastní linii a vozí vodáky vlastní dopravou. Obé má své zastánce a bude jen dobře, myslím tím pro vodáka, když si z palety nabídek, vybere to své.

Tady vidíte Mr.JVA v poloviční velikosti za svým operačním pultem v Rožmberku, odkud bude řídit když ne celou Vltavu, tak alespoň ty velké obludy, co kolem ní vozí lidi sem a tam.

AHOJ!

Komentáře:Napsat komentář


Logo Půjčovna raftů Pirát
Logo Odysea
Logo Cesta Sports

login icon Přihlášení
login icon Mapa Vltavy s jezy a kempy
Mapa Vltavy - jezy, kempy
login icon Podrobná mapa služeb
Mapa Vltavy - Služby
login icon Důležité informace