Jízdenky na vodácký autobus
Jízdenky na vodácký autobus
Firma ADLP spustila nově možnost zakoupení časových jízdenek. Více v tiskové zprávě.

                                               

TISKOVÁ ZPRÁVA

Od poloviny června provozuje společnost ADLP, s.r.o. vodácký autobus na Vltavě mezi Boršovem nad Vltavou a Vyšším Brodem. Jedná se o jedinou pravidelnou autobusovou linku, která zajišťuje dopravu vodáků na naší nejnavštěvovanější řece.  Autobusové spoje jezdí 2x denně v každém směru vždy od středy do neděle.

Vedle možnosti on-line nákupu jízdenky on-line přes internet spouští dopravce od 15. 7. 2015 možnost nákupu jízdenek přes mobilní aplikaci SEJF. 

Vodáci si mohou vybrat ze 4 časových tarifů s platností od 30 do 140 minut.  Nejlevněji vychází jízdenky EASY určená pro cestující mezi Českým Krumlovem a Českými Budějovicemi.  Pro nejběžnější cesty autobusem je určena jízdenka PREMIUM za 40,- Kč, která platí 75 minut. Pokud cestujete z Boršova nad Vltavou, či Zlaté Koruny až do Vyššího Brodu, hodit se Vám bude jízdenka CLASSIC s platností 90 minut za 65,- Kč. Časová platnost jízdenky se řídí jízdní dobou konkrétního spoje, vyjma relace České Budějovice – Český Krumlov, kde platí vždy jízdenka EASY.

 

Více o mobilní aplikaci SEJF naleznete na www.sejf.cz . Jízdní řád a informace o vodáckém autobusu najdete na www.bus4u.cz v sekci jízdní řády.

 

 

Komentáře:Napsat komentář


Logo Odysea
Logo Půjčovna raftů Pirát
Logo Cesta Sports

login icon Přihlášení
login icon Mapa Vltavy s jezy a kempy
Mapa Vltavy - jezy, kempy
login icon Podrobná mapa služeb
Mapa Vltavy - Služby
login icon Důležité informace